L'UNICA Kalite Politikası

L'unica Bahçe Mobilyaları en iyi kalitede ürünü uygun fiyata müşterilerine sunma politikasını benimsemiştir. L'unica Bahçe Mobilyaları Dünyadaki en iyi materyallerden oluşan, en yüksek kalitedeki ürünleri son kullanıcıya kullanma zevkini çok daha uygun fiyatlarla vermek öncelikli amaçlarımızdan biridir.

Müşterilerimizin ilgilendiği ürün hakkında yanlış bilgilendirmek satış politikamız değildir. Ürün hakkında doğru bilgilendirmek, müşterinin ürünü seçmesinde yardımcı olmak ve ne istediğini bilmesini sağlamak satış politikamızın değişmez parçalarıdır.

L'unica kendi çatısı altında sattığı her üründen satış sonrasında da sorumluluğunun bilincindedir. Şu an bünyemizde olan mobilya kısmında Rehau, Viro, Ecolyne gibi dünyaca ünlü markaların hammaddelerini kullanmaktayız. Teak ağaçlarımızın hepsi devlet lisanslı ormanlardan kesilmiş olup, üst düzey kurutma sistemleriyle mobilya haline getirilmektedir. Ürünlerimizle beraber size sunduğumuz minderlerin hepsi Türkiye'de kaliteli Türk işçiliği ile üretilmektedir. Kumaş yelpazemizde ise İspanyol Etisilk firmasının 5 yıl dayanıklılık garantili kumaşlarını kullanmaktayız.

Tüm mobilyalarımızın dayanıklı ve konforlu olmasına özen gösteririz. Siz de bakımları ile ilgili basit ipuçlarını uygulayarak mobilyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.