Lunica

Kurumsal

Teak, Alüminyum,
Sentetik Rattan

L’unica çatısı altında her sene yenilenen koleksiyonumuzda; teak, alüminyum ve sentetik rattan olmak üzere 3 farklı malzeme seçeneğiyle açık havada ihtiyaç duyacağınız her türlü mobilyayı bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz kaliteden ve estetikten ödün vermeden ergonomik ve bütün hava koşullarına karşı dayanaklılık gösterir. Tasarımları materyallerin doğal dokusunu ön plana çıkarırken, etnik figürlerin modernizm ile örtüşmesinden ilham al

Üstün hizmet kalitesi

Kaliteli ve zengin ürün seçeneklerini üstün hizmet kalitesiyle birleştirerek, memnun müşteriler yaratmayı kendimize ilke edindik.
Bahçe, havuz başı, tekne, plaj, otel, cafe, bar ve restoranlar için klasik. modern ve etnik çizgilerdeki mobilya ve aksesuar ürünlerinin ithalatını, pazarlama ve satışını toptan ve perakende olarak ilk elden yapıyoruz. Toptan ve perakende satışın dışında kontrat marketing bünyesinde, otel ve turistik tesis projelerine çözüm ortağı olarak ürün sunuyoruz.

Garantili Ürünler

İthal edilen ürünlerimizin hepsi ihracatçı firmalar garantisinde sunulur. Mobilyalarımızda kalitelerini dünyaya kanıtlamış Rehau, Viro, Ecolyne gibi dünyaca ünlü markaların hammaddelerini kullanırız. Teak ağaçlanmızın hepsi devlet lisanslı ormanlardan kesilir ve ileri teknoloji kurutma sistemleriyle mobilya haline getirilir. Ürünlerimizle beraber size sunduğumuz minderlerin hepsi Türkiye’de kaliteli Türk işçiliği ile üretilir. Kumaş yelpazesinde ise İspanyol Etisilk firmasının 5 yıl dayanıklılık garantili kumaşlarını kullanırız. L’unica’da hep dediğimiz gibi hayat dışarıda.

Dışarıda, bahçede buluşalım…

L’unica Bahçe Mobilyaları

Bize Ulaşın;